Płatność i wysyłka

1.         Wszystkie ceny prezentowane na stronach Sklepu są cenami brutto, podanymi w złotych polskich i zawierają należny podatek VAT w obowiązującej wysokości.  

2.         Cena prezentowana w obcej walucie, przeliczana jest zgodnie ze średnim kursem NBP z dnia poprzedniego.

3.         Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki zamówionego towaru w wysokości 19 zł (słownie: dziewiętnaście  złotych), w przypadku płatności z góry bądź 19 zł (słownie: dziewiętnaście złotych), w przypadku pobrania i jest doliczany do wartości zamówienia. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej.

4.         Za zakupiony towar klient płaci dokonując przelewu w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki za pośrednictwem serwisu internetowego PayPal, tranferuj.pl, poprzez przelew bezpośrednio na rachunek bankowy Sprzedającego bądź za pobraniem.

5.     Wysyłka realizowana jest w terminie od 1 do 10 dni roboczych od dnia otrzymania zapłaty za zamówienie. O wysłaniu paczki Sprzedający informuje Klienta oddzielnym mailem lub smsem, zawierającym numer nadania przesyłki.

6.     Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych w sklepie towarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl